Hakkımızda

Sis Diş Deposu San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye genelinde faaliyet gösteren, uluslararası dental alanda yaptığı araştırmalar sonucunda yüksek kalitede ürünler sunan firmaların ürünlerinin satışını da yapan ithalatçı bir firmadır. Firma sahiplerinden Sedat KARA 23 yıllık birikimi ile 2009 yılında kurmuş olduğu şirket ile faaliyet göstermektedir. Deneyimi, dinamik ve güler yüzlülüğe önem veren kadrosuyla Türkiye'deki dental sektöründe köklü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız zamanında talep karşılama ve verilen sözü yerine getirmeyi prensip olarak benimsemiştir. Müşterilerinin isteklerini hep ön planda tutmuş ve taleplerini profesyonel yaklaşımla kalite standartlarına uygun olarak sunmuştur. Bu yaklaşımıyla müşterilerinin artan ihtiyaçlarına karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sis Diş Deposu San. Tic. Ltd. Şti. geçmişte olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da yenilikleri takip eden, rekabetçi ve yaratıcı çözümler sunan yaklaşımını, içinde bulunduğu topluma karşı duyduğu sosyal sorumluluk anlayışı ile sürdürecektir.